„Na naší škole studuji, protože má mnohem příjemnější prostředí než jiné školy, na kterých jsem se byla podívat. Učitelé mi tu přijdou velice milí, mají k nám pochopení a vždycky nám látku dobře vysvětlí. Na škole se mi studuje opravdu dobře. Myslím si, že to je hlavně díky tomu celkovému prostředí a zázemí naší školy. Také je to díky kantorskému sboru, který je skvělý. O jídelně ani nemluvím, tam vaří opravdu skvěle.“ A. K.

„Studium na SŠMG je pro mě v první řádě velkou zkušeností. Ke studiu jsem se přihlásila bez zvláštního očekávání a byla jsem hned od počátku velmi mile překvapena. Oceňuji především kvalitní pedagogy, skvělý kolektiv, a hlavně úplně jiný styl výuky, než na který jsem byla doposud zvyklá. Věřím, že tato škola mě "obrní" proti všemožným stresům a vybaví mě nejen teoretickými, ale hlavně praktickými znalostmi, a ty jsou dnes k nezaplacení.“ V. M.

Tato škola se mi líbí, protože je spíše menší a rodinná. Škola je hezky zařízená. Jsou tu moc milí učitelé a dobře učí. Ve školní jídelně mi většinou chutná. Tuhle školu můžu jen doporučit. N. Č.

Naše škola je malá, ale nabízí mnoho možností. Školní jídelna vaří skvěle a učitelé jsou vstřícní a dokáží pomoct, když si s něčím nevíme rady. K. D.

Nejlepší škola v okolí Českobrodska. Příjemný učitelský kolektiv a přístup učitelů k výuce. Škola také zajištuje úžasné akce a výlety pro studenty. L. V.

Vybral jsem si tuhle školu kvůli tomu, že jsem chtěl jít na obor informační technologie. Tahle škola mi dala velikou zodpovědnost sám za sebe, nejpodstatnější jsou praxe. Ty se konají jak ve firmách, tak ve škole. Co se týče učitelů, tak učitelé jsou tu velice dobří, učí podle dané osnovy, vždycky se s nimi dokážete dohodnout a chtějí Vás připravit na budoucí život. Jsem velice rád, že jsem si vybral tuto školu. Škola je pro mě velice důležitá a jsem zcela přesvědčen, že vše, co se ve škole dělá a co se po Vás chce, tak se jednou k životu využije. Baví mě tu grafika, webdesign a sítě. Jsem rád, že se tu dělají samé praktické věci, a to si myslím, že je důležité. Naučil jsem se tu mnoho věci, hodně mě posunula grafika a obzvlášť webdesign, protože o tom jsem neměl žádný přehled. Teď už vím, jak se třeba vytváří webová stránka nebo také nějaká hra v oblasti programování. Moc díky celému vedení, za skvělý přístup. D. Č.

Škola je menší ale daleko více přátelská než většina základních škol. Mě osobně škola vyhovuje daleko více, je tu daleko větší profesionalita učitelů a přijde mi, že tu mají daleko větší zájem předávat informace a zkušenosti. Co se btýká vybavení jako elektrotechniky apod. je také lepší než na základní škole. Na škole mě to baví. J. B.

Naši školu bych doporučila díky skvělému rodinnému prostředí, kterým naše škole oplývá. Jsou zde učitelé, kteří pro vás jsou jako druhá rodina a vždy tu jsou, když máte nějaký problém. Š. H.

V průběhu čtyř let studia jsem se zde naučila mnoho nových věcí a získala nespočet zkušeností. Většinu věcí, co jsem se zde naučila, jsem využila v mém dalším studiu na vysoké škole, např. psaní seminárních prací. Školu jsem si oblíbila, a klidně bych se pro ni rozhodla znova. A to i díky báječné paní ředitelce, která tuto školu vede a všem obětavým a nápomocným pedagogům. Všem tuto školu doporučuji. T. R.

Díky této škole, kde jsem již ukončila studium, umím zpracovávat odborné zprávy z praxí a s tím související prezentace, což se mi nyní na vysoké škole velmi hodí. Také mi to pomohlo odbourat strach prezentovat moji práci před lidmi. Na této škole jsou kvalitní a přátelští učitelé, kteří Vám dokážou vysvětlit učivo a také Vás naučí věci z praxe, které teď využívám v dalším studiu. Škola působí přátelským a rodinným dojmem. J. K.