Czech English French German Latvian Portuguese Russian Turkish Vietnamese

Kalendář událostí

◄◄
►►
listopad 2018
po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
10
11
15
16
17
18
23
25

Kdo je online?

9 přihlášených
28 návštěvníků

maturita-2017-banner-na-web-pojdte-k-nam-studovat

Seznam literárních děl ke společné části maturitní zkoušky z českého jazyka a literatury 2018


Podzimní termín MZK

Písemné MZK

Od 3. do 7. září 2018 na spádové škole, kterou je SOŠ stavební a SOU stavební, Kolín II, Pražská 112

Praktická MZK

29. srpna 2018 od 8.00 h

Ústní MZK

12. září 2018 od 8.00 h

Rozpis MZK bude zveřejněn nejpozději 1 týden před konáním ústních zkoušek.

Maturitní komise

Předseda: Filoun Bohumil, Ing. Bc. (SOŠ a SOU stavební Kolín)

Místopředseda: Bareš Vladimír, Ing.

Třídní učitel: Turinská Ivana, Ing.

Hodnotitelé CJL: Korselt Jaroslav, Mgr., Perutka Lenka, Mgr. (Gymnázium Český Brod)

Hodnotitelé ANJ: Radiměřová Marie, Mgr. Vlasáková Markéta, Mgr. (Gymnázium Český Brod)

Zkoušející EKO: Stanková Jana, Ing. Bc. (EAP), Doškářová Darina, Ing. (ITE)

Přísedící EKO: Doškářová Darina (EAP), Ing. Stanková Jana, Ing. Bc. (ITE)

Zkoušející UCE: Coubalová Irena, Ing.

Přísedící UCE: Doškářová Darina, Ing.

Zkoušející INF: Turinská Ivana, Ing.

Přísedící INF: Gregor Tomáš, Mgr.

Jarní termín MZK

Praktická MZK

10. dubna 2018

Písemná MZK z českého jazyka a literatury

11. dubna 2018

Písemné MZK

2. až 5. května 2018

ST 2. května - MAT-DT, ANJ-PP

ČT 3. května - CJL-DT

PÁ 4. května - ANJ-DT

Jednotné zkušební schéma zde

Ústní MZK (společná a profilová)

16. a 17. května 2018

Maturitní komise

Předseda: Filoun Bohumil, Ing. Bc. (SOŠ a SOU stavební Kolín)

Místopředseda: Bareš Vladimír, Ing.

Třídní učitel: Šmejkal Jiří, Ing.

Hodnotitelé CJL: Korselt Jaroslav, Mgr.

                            Perutka Lenka, Mgr. (Gymnázium Český Brod)

Hodnotitelé AN: Radiměřová Marie, Mgr.

                           Vlasáková Markéta, Mgr. (Gymnázium Český Brod)

Zkoušející EKO: Stanková Jana, Ing. Bc. (EAP), Doškářová Darina, Ing. (ITE)

Přísedící EKO: Doškářová Darina (EAP), Ing. Stanková Jana, Ing. Bc. (ITE)

Zkoušející UCE: Doškářová Darina, Ing.

Přísedící UCE: Stanková Jana, Ing. Bc.

Zkoušející INF: Šmejkal Jiří, Ing.

Přísedící INF: Turinská Ivana, Ing.


Více informací na www.novamaturita.cz

logo mesto ceskybrod logo stc kraj scio logo cermat logo

 

Přihlásit se   

Přihlášení

Střední odborná škola Český Brod - Liblice, Školní 145
Copyright © 2014