Czech English French German Latvian Portuguese Russian Turkish Vietnamese

Kalendář událostí

Kdo je online?

9 přihlášených
49 návštěvníků

maturita-2017-banner-na-web-pojdte-k-nam-studovat

1 2 20131024 11382738883. setkání koordinátorů a studentů
17. až 19. října 2013, Praha

V pořadí již třetí setkání koordinátorů projektu Active Citizens, tentokrát i se dvěma studentky, proběhlo 17. až 19. října 2013 v Praze. Naši školu reprezontovaly studentky 3. ročníku Iveta Čermáková a Lada Posiřilová.

Na úvod nás - naši školu - Iveta s Ladou představily a pak prezentovaly výsledky mapování komunity v Českém Brodě a hlavní témata, na která jsme při mapování přišli (v říjnu proběhlo dotazníkové šetření v celém Českém Brodě, osloveno bylo celkem 150 respondentů).

Poté jsme se zamýšlely nad desaterem společensky prospěšného projektu a tím, jaké proměny bychom ve svých komunitách chtěly dosáhnout, následovalo samotné plánování projektu – definice cílové skupiny, SWOT analýza, stanovení SMART cílů, tvorba harmonogramu, spolupráce s partnerem, propagace a mnohé další.

Byly to tři velmi náročné dny, od rána do večera jsme "něco" tvořily a vymýšlely, ale výsledek bude stát za to.

Naše vize projektu zní "Kulturní zážitek pro všechny, co chtějí"

Cíl projektu podle SMART: uspořádat 26. března 2014 pro občany divadelní představení Mazaný Filip v místním multikulturním domě, naplnit celý sál, tzn. 219 míst, a pokrýt veškeré náklady spojené s realizací tohoto projektu

Další foto z projektu zde

logo mesto ceskybrod logo stc kraj scio logo cermat logo

 

Přihlásit se   

Přihlášení

Střední odborná škola Český Brod - Liblice, Školní 145
Copyright © 2014