Czech English French German Latvian Portuguese Russian Turkish Vietnamese

Kalendář událostí

Kdo je online?

8 přihlášených
26 návštěvníků

maturita-2017-banner-na-web-pojdte-k-nam-studovat

logo sosceskybrodczZítra se konají jednotné přijímací zkoušky na SŠ. Jejich administrace začíná v učebnách v 8.30 h. Zkušební schéma je k dispozici zde.

Rozvrhové změny na tento den v přehledné tabulce zde.

rozvrh 10-4-2018V úterý 10. dubna se koná praktická maturitní zkouška.
Z tohoto důvodu jsou velké rozvrhové změny, které jsou již na sosceskybrod.edupage.org zveřejněné, pro jistotu přikládáme ještě přehlednou tabulku.

PREZ2PREZ7PREZ10Náš tým ve složení Kristýna Kovaříková, Tereza Rezková a Jakub Merell se ve středu 4. 4. 2018 účastnil soutěže Prezentiáda v krajském kole.
Náš tým si vedl brilantně na téma „Virtuální láska“, i přesto, že se do Brna neprobojoval. Naši studenti překonali nervozitu, měli odvahu prezentovat svoje téma před velkým množstvím lidí, byli nadšení i pohotoví při odpovědích na otázky publika.
Tato soutěž studenty velmi obohatila, inspirovala mnoha návody pro příští ročníky a motivovala nás všechny k další aktivitě.
Děkujeme studentům za skvělé pracovní nasazení, za investovaný čas navíc i energii, kterou do této soutěže investovali. Děkujeme i za úžasnou prezentaci naší školy. Děkujeme také ing. Doškářové za vedení, pomoc a podporu studentů.
"Bylo pro mě velmi příjemné a radostné trávit čas užitečnou činností a navíc ve společnosti aktivních, zapálených a moudrých studentů." Darina Doškářová

MZK zpravodaj 2018Minulý týden vyšel Maturitní zpravodaj 46/2018, který je celý věnovaný maturitní zkoušce z českého jazyka a literatury.

Najdete v něm popis jednotlivých částí MZK - PP, DT a ústní zkouška, hodnocení, rady a doporučení maturantům.

Stahujte zde.

jaroPřejeme všem studentům a zaměstnancům školy veselé Velikonoce a bohatou pomlázku...

Ve škole se uvidíme v úterý 3. dubna.

logo sosceskybrodczHned po Velikonocích až do pondělí 9. dubna  (ve středu se učí podle rozvrhu) mají studenti čtvrtého ročníku učební praxi ve škole.
V úterý 10. dubna se koná praktická maturitní zkouška a ve středu 11. dubna písemná MZK z českého jazyka a literatury.

Od pondělí 9. dubna jdou studenti třetího ročníku na praxi do firem.

Ve čtvrtek 12. dubna se konají přijímací zkoušky na SŠ.

V pátek 13. dubna budeme uklízet Pošembeří.

beranek 2018Soutěž o nejlepšího velikonočního beránka vyhrály tři mladé dámy (psáno abecedně) - Nikola Beranová, Ilona Kropáčová a Eliška Pokorná.

Byli výborní... Děkujeme.

Dosky 2018V 9. ročníku soutěže v prezentačních dovednostech pro středoškoláky s názvem Prezentiáda náš tým ve složení Kristýna Kovaříková, Tereza Rezková a Jakub Merell, postoupil z nominačního kola mezi 13 týmů do kola krajského.

V krajských kolech týmy předvedou svou prezentaci před odbornou porotou, dostanou zpětnou vazbu i rady do budoucnosti a nejlepší tým si zajistí postup na grandfinále, kde se utká s celou republikou.
Velmi zajímavá jsou i témata této soutěže, z které si soutěžící mohli vybírat. A která témata to jsou? První téma: „Droga naší doby“ a druhé: „Co nám rodiče neřekli“.

Zkuste hádat, které téma si náš tým zvolil? Krajské kolo se uskuteční už 4. 4. 2018 v Praze. Držte jim všechny pěsti.

Milí studenti, věříme Vám, že to dáte! 

logo sosceskybrodczKrajská soutěž v grafických disciplinách se letos uskutečnila 27. 3. 2018 v OA ve Vlašimi. Soutěžilo se ve třech kategoriích – opis, korektura textu a Wordprocessing. Již tradičně se nejvíce studentů (celkem 38) utkalo o pěkná umístění v opise.

Naši školu skvěle reprezentovali Jana Hušnerová z 2. A, která se umístila na 30. místě a překrásné 5. místo a odměnu počítačovou klávesnici vyhrál Daniel Schovánek z 3. A s 361 čistými úhozy/minutu.
Oběma našim studentům patří velké poděkování za vzornou reprezentaci naší školy. Už dnes na hodinách PEK a ZDK vidíme, že se nám rodí noví talenti v grafických disciplínách a proto věříme, že nás příští rok budou reprezentovat minimálně stejně dobře jako letos Daniel a Jana.

vitani jara 2018Zítra se koná na naší škole již po několikáté akce místního spolku Vítání jara.
Na akci je možné nakoupit jarní a velikonoční dekorace. Připraveny jsou také dílničky pro děti.

Přijďte se podívat, jste zváni...

logo mesto ceskybrod logo stc kraj scio logo cermat logo

 

Přihlásit se   

Přihlášení

Střední odborná škola Český Brod - Liblice, Školní 145
Copyright © 2014