Czech English French German Latvian Portuguese Russian Turkish Vietnamese

Kalendář událostí

◄◄
►►
květen 2019
po út st čt so ne
4
5
7
11
12
18
19
20
21
22
23
24
25
26

Kdo je online?

9 přihlášených
29 návštěvníků

maturita-2017-banner-na-web-pojdte-k-nam-studovat

zachrana-skolyMilí potenciální žáci a vážení rodiče,

vždy do konce ledna zveřejňuje ředitel střední školy kritéria pro přijímání žáků do 1. ročníku. Ani tento rok tomu není jinak. Jiné je ovšem to, že situace naší školy je momentálně nejistá. Rada Středočeského kraje předala návrh na sloučení naší SOŠ Český Brod–Liblice se SPŠS a Jazykovou školou v Kolíně Zastupitelstvu Středočeského kraje. O naší budoucnosti rozhodne zastupitelstvo 18. 2. 2019. Přihlášky na střední školy pro školní rok 2019/2020 se odevzdávají až do 1. 3. 2019.

Vážení rodiče, v tuto chvíli děláme vše pro to, aby ke sloučení nedošlo. Věřím, že na základě již uskutečněných osobních jednáních s krajskými zastupiteli zvítězí čest, lidskost, rozum a spravedlnost a naše škola bude pokračovat dál.

Vážení žáci, velice si ceníme vašeho zájmu studovat na naší škole. V souvislosti s výše uvedenými skutečnostmi vás a vaše rodiče žádám o spolupráci, podporu a trpělivost. Vyčkejte prosím s podáním přihlášek na střední školy až do 19. 2. 2019, kdy už vám budu moci oznámit, že jsme byli úspěšní a pokračujeme v naplňování naší nové vize a koncepce.

Žákům, kteří u nás začnou ve školním roce 2019/2020 studovat, jako ředitelka školy garantuji individuální přístup, zajímavé formy vyučování, osobnostní rozvoj, podporu a přátelské klima a vzájemnou spolupráci.

Věřím, že se rozhodnete správně a vyberete školu, která ctí morální hodnoty, žáky staví na první místo, umí zabezpečit kvalitní vzdělání a žáka respektuje jako rovnocenného partnera.

Děkuji vám všem za podporu a trpělivost.

Ing. Darina Doškářová v. r.

Ředitelka SOŠ Český Brod-Liblice

logo mesto ceskybrod logo stc kraj scio logo cermat logo

 

Přihlásit se   

Přihlášení

Střední odborná škola Český Brod - Liblice, Školní 145
Copyright © 2014