VYNIKAJÍCÍ PREZENTACE NAŠÍ ŠKOLY V PREZENTIÁDĚ!

Prezentiáda je soutěž v prezentačních dovednostech pro studenty středních a základních škol. Naše škola se této soutěže pravidelně účastní. Letos, i přes uzavření škol, se do soutěže přihlásil A-team, který tvoří dvě studentky ze 3. ročníku – Šárka a Nikola. Krajská kola byla vzhledem k situaci zrušena a nahradila je on-line kola.

Náš tým si připravil velmi zdařilou animovanou prezentaci na téma „Drobné si nechte“. On-line kolo proběhlo právě dnes a děvčatům se skvěle povedlo. Ihned po prezentaci jsem se jich zeptala na první pocity:

Ze začátku jsme byly mírně nervózní, protože se objevil problém se zvukem. S pomocí pana moderátora jsme tomu přišly na kloub a mohly začít prezentovat.

Asi největší radost nám udělalo to, že jsme splnily minimální časovou lhůtu pro prezentování. Na nervozitě nám ubralo to, že jsme měli možnost prezentovat z pohodlí domova a na vše se pořádně připravit.

Plně jsme se vžily do prezentování a nic kolem sebe nevnímaly. Byla zábava, když jsme některé věty přednesly s vtipným přízvukem.

Na konci prezentace jsme podle nás úspěšně odpověděly na veškeré dotazy, které si pro nás pan moderátor připravil.

Závěrem bychom jen chtěly říct, že jsme si toto online užily, i když je to pro nás něco nového, rozhodně nám to dalo spoustu nových zkušeností“.

A-team odvedl vynikající práci. Velmi oceňuji především jejich odvahu, aktivitu, samostatnost smysl pro zodpovědnost a především chuť, se kterou se tým do této soutěže pustil. Děkujeme moc oběma studentkám za elegantní prezentaci naší školy a držíme jim palce při postupu do finále této soutěže.

Ing. Darina Doškářová